Mateusz Dawidziuk

Lekarz Igi Świątek

Lekarz ze specjalizacją w zakresie ortopedii traumatologii narządu ruchu. Od 2013 roku współpracuje z kliniką CM Gamma, gdzie aktualnie leczy swoich pacjentów. Od 2019 roku współpracuje z Igą Świątek i koszykarzami Legii Warszawa.
Miał okazję pracować dla takich drużyn jak:
Legia Warszawa SA – piłka nożna – szef sztabu medycznego
Projekt Warszawa (d. AZS Politechnika Warszawska, Onico Warszawa) – siatkówka mężczyzn

Lekarz dla potrzebujących skutecznego leczenia ludzi aktywnych sportowo i sportowców. W procesie leczenia Pacjent i jego potrzeby, znajdują się dla niego w centrum. Współpracuje z odpowiedzialnym i zgranym zespołem specjalistów, którzy kompleksowo zajmują się leczeniem urazów i kontuzji. Propaguje i inspiruje do aktywności fizycznej oraz aktywnego stylu życia.

Pomaga odnaleźć, przywrócić i uzdrowić sportowca w każdym człowieku.

Posiada specjalistyczne umiejętności i doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu kontuzji kolan, barków i urazów sportowych. Leczy zawodników na wszystkich poziomach sportowych: olimpijskim, seniorskim i juniorskim. Wielu zawodnikom pomógł wrócić do zdrowia i pełnych obciążeń treningowych oraz osiągać sukcesy zarówno po leczeniu operacyjnym, jak i zachowawczym.

Jego pacjenci zdobywali medale Mistrzostw Świata, Europy oraz Mistrzostw Polski, ukończyli wymarzone Ironmany i maratony oraz realizowali sportowe marzenia.

Największą radość sprawia mu towarzyszenie w procesie zdrowienia osobom aktywnym dla których sport i aktywność fizyczna są ważnym elementem życia.

Skip to content