Dorota Wojciechowska

Menadżer z wieloletnim doświadczeniem w marketingu oraz Public Relations, Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Londynie

Dorota Wojciechowska, menadżer z wieloletnim doświadczeniem w marketingu oraz Public Relations. Przez lata zajmowała się opracowywaniem strategii mareketingowych dla międzynarodowych korporacji oraz pełnieniem funkcji ich rzecznika prasowego. Odpowiadała za szereg procesów rebrandingowych jak również była członkiem zespołu ds. zarzadzania informacją w sytuacjach kryzysowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu marką oraz jej reputacją. Nominowana wielokrotnie do międzynarodowych nagród m.in za najlepszą w Europie kampanię CSR (2011) oraz za najlepszą kampanię marketingową w turystyce w Wielkiej Brytanii (2021). Od 2018 roku pracuje w Zagranicznym Ośrodku Polskiej Organizacji Turystycznej w Londynie (od 2021 na stanowisku dyrektora). Odpowiada za tworzenie i wdrażanie wielokanałowych kampanii marketingowych na rynku brytyjskim oraz irlandzkim, jak również za kontakty z mediami i szeroko pojętą komunikację zewnątrzną.
Jest absolwentką wydziału psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończyła również studia podyplomowe na London School of Public Relations.

Skip to content